Tautas balsojums kategorijā “Ieguldījums diasporas darbībā / labdarība”

1. Jana Raševica (Facebook grupa “Latvieši UK Gatavo”) 22.45% (458 votes)
2. Liene Bārtniece 21.81% (445 votes)
3. KOPĀ (Uldis Balodis, Ineta Cukermane) 21.52% (439 votes)
4. Arnis Daniels Švēde 20.54% (419 votes)
5. Ingmārs Čaklais 2.94% (60 votes)
6. Aigars Opihtins 2.30% (47 votes)
7. Kaspars Miklasevics (“Latvians in the UK”) 2.06% (42 votes)
8. Māris Pūlis 1.47% (30 votes)
9. Ivars Membo 1.27% (26 votes)
10. Aivita Skabarniece 1.03% (21 votes)
11. Lilita Krūze 0.93% (19 votes)
12. Signe Lapsa (sabiedrībā zināma kā Anastasia Fox) 0.64% (13 votes)
13. Astra Plēpe Bunga 0.49% (10 votes)

Tautas balsojums kategorijā “Kultūra”

1. TDK “Straumēni” 28.21% (224 votes)
2. Avita O’Donnell 20.78% (165 votes)
3. Latviešu Kultūras centrs Birmingemā 13.35% (106 votes)
4. Aija Leonoviča 10.58% (84 votes)
5. Aigars Opihtins 5.42% (43 votes)
6. Birmingemas Mazais teātris 4.66% (37 votes)
7. Madara Īlena 4.41% (35 votes)
8. 3×3 Saiets Lielbritānijā 3.15% (25 votes)
9. Birmingemas latviešu kopiena “Sakta” 3.15% (25 votes)
10. “Kokļu Zapte” 2.39% (19 votes)
11. Zane Jansone (TDK ”Pērkonītis”) 2.27% (18 votes)
12. Aija Grabuste 1.51% (12 votes)

Tautas balsojums kategorijā “Izglītība”

1. Diasporas skola bērniem Aberdīnā “Dzintara Akadēmija” 41.11% (141 votes)
2. Madara Īlena 21.28% (73 votes)
3. Latviešu biedrība Skotijā LABS 15.45% (53 votes)
4. Aija Grabuste 10.20% (35 votes)
5. Sandra Rivča 7.58% (26 votes)
6. Signe Lapsa (sabiedrībā zināma kā Anastasia Fox) 4.37% (15 votes)

Tautas balsojums kategorijā “Uzņēmējdarbība/Bizness”

1. Dace Baumane 31.72% (526 votes)
2. Gold Empire Professional Beauty (Undīne Kalpakova) 31.12% (516 votes)
3. Sigita Paulina 14.66% (243 votes)
4. Aigars Opihtins 10.74% (178 votes)
5. Datsa Gaile 5.37% (89 votes)
6. Aleksandra Viljeva 2.77% (46 votes)
7. Madara Riley 1.21% (20 votes)
8. “Fun 4 U Bouncy Castles” (Sergejs Serjogins) 0.66% (11 votes)
9. “Flower pixies” 0.66% (11 votes)
10. “Atlantis Skincare” (Zane Bermaka) 0.60% (10 votes)
11. Aija Vaļuka 0.42% (7 votes)
12. Martins Blunos 0.06% (1 vote)

Tautas balsojums kategorijā “Sports”

1. Jenerts Edgars 33.26% (153 votes)
2. Birmingemas novusa klubs 30.87% (142 votes)
3. Oskars Osis 20.22% (93 votes)
4. Wolverhamptonas latvieši (Ieva Selga,Kārlis Kviesis, Antons Vasiļjevs) 15.65% (72 votes)